У рамках нового соціального проекту «Банк шкіри. Лікування опіків» воїни та мирні мешканці, які отримали опіки в ході бойових дій на сході України, зможуть безкоштовно пройти лікування за допомогою клітинних технологій.

Таке лікування вже багато років успішно застосовується у передових опікових центрах світу – воно допомагає швидко відновити шкіру після хімічних та термічних опіків будь-якого ступеня, та фактично рятує життя людини.

Безпосередньо лікування пацієнтів буде проводитися в Київському опіковому центрі під керівництвом головного лікаря та досвідченого комбустіолога Анатолія Васильовича Вороніна. Клітинний матеріал для лікування буде забезпечувати медична компанія ilaya, яка має для цього найкращі умови: колектив досвідчених фахівців-біотехнологів, інноваційну біолабораторію та банк шкіри з можливістю зберігання резерву клітин для відновлення до 24 м² шкіри у короткий термін.

Сьогодні проект «Банк шкіри. Лікування опіків» сконцентрований на залученні донорів для накопичення необхідного клітинного матеріалу та співпраці з меценатами, які допомагатимуть з фінансуванням складних операцій. А незабаром проект розпочне надання медичної допомоги.

Організатором проекту «Банк шкіри. Лікування опіків» виступає засновник та генеральний директор компанії ilaya Олексій Шершньов, а серед співорганізаторів – Опіковий центр при Київській міській клінічній лікарні №2 та Всеукраїнський центр волонтерів «Народний проект».