За півтора роки роботи соціальний проект «Банк шкіри. Лікування опіків» врятував 20 постраждалих, яким було виконано лікування важких опіків та ран що тривало не загоюються за допомогою клітинних технологій. На сьогодні це найбільш ефективна та інноваційна методика лікування у світі, яка допомагає швидко відновити пошкоджені тканини, а у багатьох випадках – і врятувати життя людини.
Клітинний матеріал для такого лікування надала медична компанія ilaya, а безпосередньо лікування виконали лікарі Георгій Козинець (Київський міський опіковий центр) та Олег Петренко (Кафедра хірургії №2 Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця). Кожний пацієнт мав важкі пошкодження м’яких тканин, які могли призвести до ампутації або навіть смерті, але завдяки проекту пацієнти вчасно отримали допомогу та повернулися до звичайного життя.
Проект «Банк шкіри. Лікування опіків» був заснований в кінці 2014 року медичною компанією ilaya, яка накопичує та культивує клітинний матеріал, та Всеукраїнським центром волонтерів «Народний проект», який забезпечує збір необхідних коштів. Партнерами проекту стали Київський міський опіковий центр та Кафедра хірургії №2 Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця. Найбільший меценат проекту – Фармацевтична фірма “Дарниця”, яка пожертвувала для проекту 800 000 гривень. На початку 2015 року проекту висловила підтримку і надала особистий патронат Дружина Президента України Марина Порошенко.