24 листопада п.р. результати лікування у рамках проекту “Банк шкіри.Лікування опіків” були представлені на XVI науково-практичній конференції “Клініко-технологічні виклики в етапній та реконструктивній хірургії, вогнепальні та побутові рани, електрозварювання та з’єднання живих тканин, діабетична стопа”!

З доповідями виступили клініцисти, які проводять лікування дефектів м’яких тканин з використанням клітинного матеріалу, підготовленому у біолабораторії Медичної компанії ilaya.

Зокрема, доктор медичних наук, головний комбустіолог України, професор Георгій Козинець виступив з доповіддю “Використання клітинних технологій у лікуванні глибоких опіків”. А кандидат медичних наук, асистент кафедри хірургії №2 НМУ ім. О.О.Богомольця, лікар-хірург Олег Петренко виступив з доповіддю “Застосування клітинно-тканинних технологій у лікування хронічних ран”.

Також було представлено результати застосування біотехнологій для лікування травм кісток – у доповіді лікаря ортопеда-травматолога, доктора медичних наук Володимира Оксимця “Клітинні технології у лікуванні наслідків бойових травм кінцівок”.

Дякуємо усім за чудову організацію заходу та велику увагу до медичних інновацій! А ще – Центр волонтерів “People’s Project”, завдяки якому наш соціальний проект став можливим!

dsc_0023

dsc_0034

dsc_0049