Біотехнології, які застосовуються у рамках соціальних проектів «Біотех-реабілітація поранених» та «Банк шкіри», були представлені на двох наукових конференціях у Києві – 4-му міні-симпозіумі «День стовбурової клітини», що відбувся 8 листопада п.р. та конференції «Інноваційні напрями в генетичній та регенеративній медицині»,  яка пройшла 9-10 листопада п.р. Організатором заходів стала Державна установа «Інститут генетичної та регенеративної медицини НАМН України».

На міні-симпозіумі виступили біологи медичної компанії ilaya Ольга Губар та Альона Злацька. Ії доповіді були присвячені культивуванню ендотеліальних мезенхімальних стромальних клітин.

Під час великої наукової конференції «Інноваційні напрями в генетичній та регенеративній медицині» у приміщенні ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» виступили біологи та лікарі медичної компанії ilaya, а також лікарі, які спільно з компанією досліджують та впроваджують нові методи лікування з використанням клітинних технологій.

Зокрема, кандидат біологічних наук, завідувач   біотехнологічної лабораторії ilaya.regeneration Дмитро Зубов виступив з доповіддю «Власний досвід розробки та впровадження тканинно-інженерних продуктів для відновлення кісткової та хрящової тканини», а біолог медичної компанії ilaya Олена Губар висупила з доповіддю «Екстраембріональні тканини як джерело клітин для використання в регенеративній медицині».

Доктор медичних наук, ортопед-травматолог вищої категорії  Володимир Оксимець представив доповідь «Клітинні технології і реконструктивно-відновлювальній ортопедичній хірургії», під час якої продемонстрував результати відновлення кісток у пацієнтів, які отримали важкі травми та мали важкі захворювання опорно-рухового апарату. Серед них – кілька бійців АТО, які мали найбільш важкі ураження кісток.

Лікар-нейрохірург Володимир Грицик, який також виконує лікування поранених бійців – відновлює нервову тканину – виступив з доповіддю «Власний досвід застосування інноваційних тканинно-інженерних та клітинних біомедичних продуктів у неврології та нейрохірургії»

Результати лікування у рамках соціального проекту «Банк шкіри» представили кандидат медичних наук Олег Петренко (Кафедра хірургії №2, Національний медичний університет ім.  О.О. Богомольця) з доповіддю «Використання дермального еквіваленту у лікуванні хронічних ран шкіри» та доктор медичних наук, завідувач кафедри  комбустіології  та  пластичної  хірургії НМАПО ім. П.Л. Шупика Георгій Козинець (Київський опіковий центр) з доповіддю «Можливості підвищення репаративного потенціалу шкіри для лікування опіків: дані клінічного дослідження»

Також на конференції були представлені результати застосування клітинних технологій в інших напрямках медицини – в гастроентерології (к.мед.н. Еліна Манжалій), щелепно-лицьовій хірургії (д.мед.н. Андрій Копчак), офтальмології (д.мед.н. Оксана Петренко) та хірургії (к.мед.н. Наталія Літвінова).

Дякуємо всім за участь та діалог! Адже завдяки таким заходам медицина зрушується у напрямку інновацій та допомагає навіть тим пацієнтам, які навіть у недалекому минулому не мали жодних надій!

DSC_0726

DSC_0746

DSC_0773

IMG_9063

P71109-154121

Без име7ни

конференция09.11.17_30

конференция09.11.17_52

конференция09.11.17_126

 

конференция09.11.17_132

конференция10.11.17_50

конференция10.11.17_71

 

конференция10.11.17_8