У 2016-2017 роках соціальний проект “Банк шкіри. Лікування опіків” активно співпрацював з Кафедрою хірургії №2 Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця з метою допомоги пацієнтам з обширними дефектами м’яких тканин  унаслідок ран, що тривало не загоюються.

Для лікування 20 таких пацієнтів з резерву банку шкіри  Медичної компанії ilaya було виділено 360 млн клітин. Лікування виконувалося під керівництвом к.м.н., лікаря-хірурга вищої категорії Олега Петренка. За його словами,  усі пацієнти задовільно переносили аплікації дермального еквіваленту, проходили набряки, зменшувались болі, припинялась ексудація, виразки заповнювались рубцевою тканиною та епітелізувались. Найбільш яскраві результати лікування пацієнтів з застосуванням дермального еквіваленту можна побачити на слайдах презентації.

Соціальний проект «Банк шкіри. Лікування опіків» був заснований в кінці 2014 року з метою створення банку клітин для лікування глибоких уражень тканин за допомогою клітинних технологій, що дозволяє швидко і якісно відновити велику площу шкіри. Постійний резерв Банку шкіри становить 5 млрд. Клітин, які можуть бути використані для відновлення 50 м² шкіри в короткі терміни.

Учасники проекту – медична компанія ilaya, яка забезпечує накопичення і культивування клітинного матеріалу, Київський міський опіковий центр та Кафедра хірургії №2 Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця, на базі яких проводиться лікування пацієнтів, а також Всеукраїнський центр волонтерів «Народний проект», який забезпечує збір необхідних для формування банку шкіри коштів. Найбільший меценат проекту – Фармацевтична фірма “Дарниця”, яка пожертвувала для проекту 800  000 гривень. На початку 2015 року проекту висловила підтримку і надала особистий патронат Дружина Президента України Марина Порошенко.

Без имени

Без имени1

Без имени2

 

 

Без имени3

Без имени4