Триває активне відновлення шкіри ніг пацієнта Олександра після застосування клітинного матеріалу. За словами лікарів, основна маса ран закрита, ще є залишкові рани площею 10-15 см.

23- річний одесит Олександр - першій пацієнт проекту “Банк шкіри. Лікування опіків”.  Він поступив до проекту с діагнозом:  опіки 2Б-3 ступеню, 30% тіла. Такі опіки чоловік отримав у ДТП, яке сталося через ожеледицю. Олександр втратив свідомість ще до того як машина почала горіти, і отямився лише в лікарні.

Спочатку лікувався за допомогою традиційних методик в Одеському опіковому центрі, де переніс близько 7 операцій. Під час лікування були небезпечні ускладнення, через що лікарі кілька разів наполягали на негайній ампутації. Коли здавалося, що нозі чоловіка лишається усього кілька днів, лікуючий лікар почав активно шукати високотехнологічну допомогу аби врятувати Олександра від інвалідності.  Тоді й знайшлись лікарі, які запропонували виконати лікування з використанням клітинних технологій.

Так, з 26 грудня 2014 року чоловік лікувався в Київському опіковому центрі, де переніс 4 операції – метою такого лікування  було відновлення шкіри ніг, які найбільше постраждали у пожежі. Для цього на уражені ділянки ніг чоловіка було нанесено 20 млн. клітинного матеріалу.

Зараз Олександр відновлюється вдома, ходить на обох ногах та висловлює щиру влячність лікарям, які захистили його від ампутації.
640x427

480

129615